dec 112022
 

Op zaterdag 10 december werd het Nederlands Kampioenschap voor clubteams in de A/B, C en D besloten. De spanning zat vooral in ons C-team, dat de ranglijst na drie speeldagen aanvoerde. Konden zij die koppositie handhaven? Dat lukte net niet. Er waren twee overwinningen nodig om kampioen te worden. Tegen SMB C1 uit Nijmegen werd het helaas 2-2. Concurrent DD C1 won wel en stond nu in matchpunten gelijk met ons team, maar had twee bordpunten meer. De laatste ronde moest de beslissing brengen. We hebben de titel wel eerder in die laatste ronde gehaald. Dat gebeurde nu niet. DD won en ook al wonnen onze denkhoofden overduidelijk van Almelo C1 (3.5 – 0,5), meer dan de tweede plaats zat er niet. Natuurlijk een mooie prestatie. Tweede van Nederland worden is knap! Gefeliciteerd, denkhoofden! Dat zijn bord 1 – Samuel: 2 uit 2, bord 2 – Rawi: 1 uit 2, bord 3 – Janice: 1,5 uit 2 en bord 4 -Fjodor: 1 uit 2. Rawi werd ook nog gedeeld topscorer van dit kampioenschap. Gefeliciteerd, Rawi! Armindo, erg bedankt voor het vervoer en de begeleiding en ook de vader van Fjodor. Ons D-team had zich geplaatst voor de finale van de D-teams en die werd in Groningen gehouden. Dat was vroeg uit de veren dus! We waren de eersten, die in Groningen aankwamen. Er werden 5 ronden gespeeld. Onze 5 denkhoofden weerden zich dapper. Drie ronden werden gewonnen: Zeist D1 (4-0), Best Moves D1 (3-1) en Zukertort D1 (3-1) .Tegen “Op Eigen Wieken” en Staunton (Groningen) werd verloren. Zo werd ons D-team gedeeld vierde en dat is ook een goede prestatie. Ons team bestond uit: bord 1 – Parsa: 2,5 uit 5, bord 2 – Denis: 3,5 uit 5, bord 3 – Amir: 3 uit 5, bord 4 – Yuhong: 1 uit 3 en Arda: 1 uit 2.

Het Klim-Op A1-team moest naar Arnhem. Daar speelden zij hun laatste twee ronden. Dana, Manixia, Jasper en Anthony konden helaas geen potten breken. Ze verloren van RSR/Ivoren Toren en Magnus Leidsche Rijn. Anthony, bedankt dat je mee kon doen! Rik, erg bedankt voor het vervoer en de begeleiding en natuurlijk ook de ouders van Dana! Foto’s zijn van Armindo, Rik, Jun en ikzelf. Bedankt daarvoor!

 Posted by at 9:18 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.