okt 302022
 

Op zaterdag 29 oktober werd in Leiden het jaarlijkse Hutton-toernooi gehouden. De RSB was ook weer met 5 viertallen in de verschillende leeftijdscategorie├źn vertegenwoordigd. De laatste jaren werd de grote Hutton-trofee verschillende malen door de RSB gewonnen. Dat was dit jaar helaas niet het geval. De SGA (Amsterdam) nam dit jaar de grote wisselbeker mee. In de A-categorie was de RSB wel de beste! De 5 ronden werden door onze spelers overtuigend gewonnen. Alan Bakija (4,5 uit 5), Mees van Batenburg (3,5 uit 5), Thijs van Dam (5 uit 5!) en Lorin Arnold (5 uit 5!) wonnen de eerste prijs. Gefeliciteerd, jongens! In de B-categorie werd ons RSB-team derde. Rhys Arnold (4 uit 5), Dana Verheij (2 uit 5), Ryan Staal (4 uit 5) en Manixia (2 uit 5) wisten dit voor elkaar te krijgen. Ook gefeliciteerd, meisjes en jongens! In de C haalde ons team geen podiumplaats. Dit team bestond uit: Samuel Lopes (2,5 uit 5), Janice Fu (1 uit 5), Luca van Deelen (3 uit 5) en Amin Tetova (2 uit 5). Amin viel op het laatste moment in voor de zieke Rawi Wortman. Bedankt, Amin! In de D- en E-categorie wisten onze teams geen potten te breken. Het D-team bestond uit: Parsa Mohebbinezhad (2 uit 5). Denis Borisenko (1 uit 5), Maxim Grigoryan (2 uit 5) en Alex Yesayan (2 uit 5). Ihet E-team zaten: Oscar Koppenens (4 uit 5), Amir Tetova 1,5 uit 5), Koen de Jong (2,5 uit 5) en Yuhong Li (2 uit 5). Na afloop werd er in een Mac Donalds gezamenlijk gegeten. Zo eindigde een leuke schaakdag. De ouders, die gereden hebben, ontzettend bedankt! Verder ook Hans v.d. Beukel en Angelo Ayala, bedankt voor het vervoer en het eten na afloop! Volgend jaar gaan we proberen de grote trofee weer in de RSB te brengen!

 Posted by at 1:03 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.