sep 242023
 

Op zaterdag 23 september begon in Delft het NK voor clubteams in de C-categorie. Ons team bestaat dit keer uit: bord 1 – Rawi; bord 2 – Janice; bord 3 – Noah en bord 4 – Kai. Rik, vader van Rawi, was zo vriendelijk om als teamleider op te treden. Hartelijk dank, Rik! De eerste ronde was een beetje onbevredigend voor onze 4 denkhoofden. Er werd met 4 – 0 gewonnen, maar dat kwam omdat de tegenstander niet was komen opdagen. Dat had eerder gecommuniceerd moeten worden, dan had ons team later aanwezig kunnen zijn. In de tweede ronde wachtte ASV C1. Dat werd een keurige overwinning voor ons team. Rawi, Janice en Kai wisten te winnen, alleen Noah moest zijn meerdere erkennen: 3 – 1. De volgende ronde is al weer op zaterdag 30 september in Amsterdam. Rik, bedankt voor de foto’s!

 Posted by at 8:28 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.